Chuchadon – спортивний шаблон

Для створення новинних спортивних порталів, сайтів – візиток секцій і клубів, відмінно підійде спортивний шаблон Chuchadon.

Про щаблон

Для освітлення спортивних подій, або ж для створення сайту, який буде представляти собою сайт – візитку будь-якого спортивного клубу, можна використовувати шаблон Chuchadon, якраз підготовлений для таких цілей. Це шаблон спорт тематики, виконаний в яскравих кольорах, що підкреслюють серйозну основну тематику. Особливою прив’язки до якого-небудь виду спорту немає, так що можна буде експериментувати і вибирати ті напрямки, які вам особливо цікаві. Ну а функціональна частина продукту, нічим особливим не відрізняється, володіючи цілком стандартними настройками.

Функціональні можливості

Налаштовувати в цьому шаблоні можна такі речі, як фон, задаючи власні зображення, ну або користуючись запропонованими колірними рішеннями. Так, якщо червоний і білий колір, далекий від ідеалу, то можна легко додати щось своє. У верхній частині є спеціальна область, яка дає можливість встановити пару віджетів, вони відкриються після натискання на певний значок. Така ж фішка використовується і для соціальних іконок, але їх легко дублювати ще і в самому низу проекту. Налаштовувати шаблон можна в форматі однієї або двох колонок, дивлячись як більше виглядає розташована там інформація. Серед підтримуваних «фішок», цей спортивний шаблон на WordPress має меню, що випадає, він повністю переведений на російську мову, і до всього іншого, відмінно відчуває себе при роботі з мобільними пристроями. До речі, в самій темі можна використовувати два меню.
Легкість в роботі

Створювати яскраві пости, використовувати для цього відео і насолоджуватися оптимізованим проектом – це дуже легко. Якщо цей продукт буде розглядатися як шаблон сайту візитки для спортивних клубів, то і тут він продемонструє себе в найкращому вигляді, враховуючи простоту виконання.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *