Edge – шаблон сайту портфоліо

Для створення унікального портфоліо, за допомогою якого можна залучити аудиторію і клієнтів, справа непроста. Так що шаблон сайту портфоліо Edge, вчасно прийде на допомогу.

Про шаблон

Створення портфоліо, яке зможе залучити клієнта – це головне завдання фотографа, або того, хто займається мистецтвом, бажаючи при цьому продавати свої роботи або просто демонструвати їх суспільству. Для таких цілей і використовується шаблон сайт портфоліо Edge, адже ця розробка є справжнісіньким ідеальним рішенням, що дозволяє використовувати весь сучасний функціонал, направляючи його виключно на демонстрацію і просування своїх творів. Якщо розглядати функціонал даного рішення, то воно знаходиться на рівні з найбільш просунутими примірниками, які вдається зустріти в цій тематичній ніші.

Всі переваги шаблону

Налаштування в даному випадку піддаються практично всі блоки. Фон, хедер, віджети, але куди цікавіше те, що розробник відкриває можливість для роботи з призначеним для користувача CSS, а це вже набагато краще, ніж все інше. Проте, перерахувати варто ще й такі особливості: -Наявність слайдера з можливістю настройки; -Налаштування кольорів; -Налаштування меню; -Наявність соціальних іконок. Як не дивно, цей продукт відмінно демонструє свої можливості у всіх браузерах, а потім сайт портфоліо завантажити шаблон такого типу – це хороша ідея. З огляду на, що перед нами ще й адаптивний шаблон, то питань щодо його подальших перспектив взагалі не виникає, він реально хороший.Дрібні особливості

Дуже вписується в загальний дизайн така «фішка», як кнопки на слайдері. З їх допомогою можна буде робити багато різних корисних речей, і навіть продавати свої роботи. Варто виділити і контактну форму, адже вона дублюється, а це допоможе потенційному клієнту без проблем зв’язатися з вами. Такі ось безкоштовні шаблони сайтів портфоліо, дуже здорово полегшують взаємодію з відвідувачами і дає можливість розкритися автору повністю.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *