Four Seasons – шаблон проекту про природу

Four Seasons – шаблон проекту про природу, здоров’я або про подорожі

Про шаблон

Головна «фішка» шаблону – зміна дизайну в залежності від пори року. Так що цей шаблон природа може стати основною для багатьох сайтів з різними тематиками. Досить рідко зустрічаються роботи, які надають можливість змінювати дизайн, розроблений самим творцем шаблону, прив’язуючись до конкретного часу року. Шаблон Four Seasons, дає можливість створити сайт про природу, здорове харчування або ж подорожах по місцях, де ця сама природа знаходиться в первозданному вигляді, а взагалі, ідеї можуть бути реалізовані самі різні. Наприклад, цей шаблон природа дуже навіть непогано зможе стати основною для блогу, де мова йтиме про самих різних тематиках пов’язаних з людиною і природою, проекту по захисту природи, та й взагалі, про найрізноманітніші речі, які перетинаються із заданим напрямом.

Досить простий функціонал
Якщо поглянути на цю розробку, як на функціональну машину, то можна помітити, що параметри тут самі стандартні, заплутатися особливо немає за що, та й налаштовувати певні елементи можна буде в самому стандартному вигляді.Особливості

З важливих особливостей виділимо: -Індивідуальний колір і фон (в наявності є палітра); -Для виведення вмісту використовується одна колонка; -Присутність 4 абсолютно різних дизайнів, що підкреслюють кожен новий час року; -Наявність соціальних іконок; -Є галерея; -Можна створити портфоліо. Будь-яких масштабних доповнень тут не використовується, оскільки сама тематика спонукає до складання складних структур на сторінці. Але, даний шаблон блогу WordPress володіє випадаючим меню, а також він чудово справляється з роботою на екранах мобільних пристроїв. Шаблон про природу такого типу, вже точно порадує своєю простотою.

Просте рішення

Якщо не хочеться використовувати занадто складні для роботи шаблони, то подібні адаптивні шаблони wordpress для запуску сайтів про здоров’я, природі або подорожах, дуже навіть підійдуть пересічному користувачеві. А можливість змінювати дизайн настільки глобально, обов’язково приверне увагу відвідувачів.

 

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *