Greenturtle Mag – шаблон для блогу

Greenturtle Mag – це кросбраузерний шаблон для WordPress з продуманим інтерфейсом. Красива і проста тема ідеально підійде для новинного сайту, журналу, блогу. Шаблон орієнтований на SEO-оптимізацію. Підтримує онлайн-чат, електронну пошту і форум підтримки.

Безкоштовна версія

У безкоштовному шаблоні Greenturtle Mag є панель параметрів, де можна легко змінити зовнішній вигляд сторінки і налаштування сайту:

Безкоштовні функції:

-Можливість змінювати колір, фон, логотип, меню і заголовок; -Чуйний веб-дизайн; -Користувача меню; -Підтримувані зображення. Демо-версія теми підтримує повноформатний шаблон сторінки.

Як встановити Greenturtle Mag?

Нижче представлено докладний посібник з встановлення шаблону Greenturtle Mag на прикладі версії Pro. Завантаження шаблону Перейдіть в розділ «Теми» в панелі інструментів WordPress. -Натисніть кнопку «Додати». -У рядку пошуку наберіть «greenturtle mag». -Виберіть тему в пошуковому вікні. -Натисніть «Встановити зараз». Активація теми Після завантаження шаблону наведіть курсор миші на мініатюру теми і натисніть кнопку «Активувати». ВАЖЛИВО: Як встановити рекомендовані плагіни? На панелі інструментів з’явиться повідомлення про необхідність установки рекомендованих плагінів. Потрібно просто натиснути кнопку «Почати установку плагіна».
Імпорт демо-даних
Ви можете легко імпортувати попередньо створені демоверсії одним натисканням кнопки імпорту. -Перейдіть в розділ «Імпорт демо-даних» на панелі інструментів WordPress. -Виберіть необхідну версію відповідно до ваших вимог. Для початку переконайтеся, що ви встановили та активували плагін демо-імпорту.

Ідентифікація сайту

Перейдіть в розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» і виберіть вкладку «Ідентифікація сайту». Тут можна змінити логотип, теглайн, назва і значок сайту. Параметри кольору Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Колір і шрифт». Тут ви можете вибрати шрифт, колір теми, фон заголовка, сторінки і нижнього колонтитула.

Заголовки і посилання

Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Тема». Тут можна управляти заголовками і посиланнями.

Авторські права

Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Налаштування нижнього колонтитула». Тут розміщується і редагується текст авторського права.

Макет бічній панелі

Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Налаштування макета бічній панелі». Тут ви можете керувати позицією бічній панелі для сторінки, повідомлень і макета архіву.

Архівний макет

Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Налаштування макета архіву». Тут можна управляти архівом і розкладкою категорій.

Загальне налаштування

Розділ «Зовнішній вигляд» -> «Налаштувати» -> «Параметри теми» -> «Налаштування». Тут можна встановити попередній завантажувач на своєму сайті, завантажувати прокрутку в верхню кнопку і резервне зображення.
Керування меню

Після активації теми ви побачите всі сторінки у вигляді меню. Якщо хочете створити свою власну меню зі сторінками, категоріями, посиланнями, дотримуйтесь наведених нижче вказівок: -Перейдіть в розділ «Зовнішній вигляд». -Натисніть «Створити нову посилання меню». -Введіть ім’я та натисніть кнопку «Створити меню». -Тепер виберіть сторінки, категорії, призначені для користувача посилання в лівій частині екрана, встановивши прапорець, і виберіть «Додати меню». -Натисніть «Зберегти». Меню створено.

Як налаштувати першу сторінку

Документація (Eng) можна скачати ТУТ
Перейдіть в розділ «Сторінки»> «Додати нову» Введіть будь-яку назву, наприклад: «Додому», виберіть «Головна сторінка» в спадному меню і натисніть кнопку «Опублікувати».

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *