Kalon – шаблон для жіночих тематик

Безліч тематик, які цікаві жінкам, стають основними для онлайн ресурсів. А потім шаблон сайту жіночий, стане в нагоді для розробки дуже багатьох проектів.

Про шаблон

Складно перерахувати всі ті тематики, які нині цікаві жінкам. Починаючи від здоров’я і краси, закінчуючи модою і косметикою – все це ідеальні напрямки, робота з якими дасть можливість створити відвідуваний і успішний сайт. А створити жіночий сайт wordpress має хороший і в той же час простий функціонал, допоможе шаблон Kalon, що ідеально підходить для таких цілей. Розробляти на його основі можна жіночі блоги, розповідати про подорожі, відносини, а також обговорювати актуальні теми – напрямків для роботи більш ніж достатньо.
Непогана функціональна оснащеність

Не можна сказати, що перед нами представник преміум сегменту, оскільки інші рішення мають набагато більше функцій, але в даному випадку проект буде брати саме дизайном, а також оптимізацією, що не менш важливо. Із загального списку можливостей і «фішок», виділити варто кілька найбільш важливих позицій: -Велика кількість віджетів і областей для них; -Підтримка соціальних іконок; -Дуже проста система налаштувань; -Оптимізація на високому рівні; -Повна підготовка до переведення; -Унікальне меню, розроблене на замовлення.

Крім усього цього, створити жіночий блог за допомогою цього шаблону, допоможе його початкова готовність до запуску, залишається лише додати свої зображення, а також статті, отримуючи вже практично готовий проект.

Простий старт

Скориставшись усіма параметрами, які тут є, можна дійсно розробити більш ніж гідний жіночий сайт. Починаючи від слайдера і закінчуючи підтримкою мобільних платформ, даний шаблон блогу wordpress жіночої спрямованості, дозволяє максимально швидко, але при цьому грамотно, почати свою діяльність в мережі і зайнятися улюбленою справою, набираючи свою аудиторію постійних читачів.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *