Nevertheless – шаблон сайту про тварин

Цей шаблон сайту про тварин цікавий тим, що він може об’єднати в собі дві полярно розташованих тематики – тваринна або ж сайт про полювання.

Про шаблон

Досить незвично розробник подає цей шаблон, оскільки з його допомогою можна буде розробляти не просто сайти про тварин, а будь-яке відгалуження від цієї тематики, але ще і проекти про полювання, що в деякому роді йде врозріз з поняттям «сайт про тварин». Проте, цей шаблон сайту тварин, цілком можна використовувати для самих різних цілей і наданий функціонал, що цікаво, дуже навіть посприяє легкому старту в будь-якій обраній галузі. Стиль виконання проекту простий, тут використовується два основні кольори, але з усім цим можна буде попрацювати.

Різноманітність налаштувань і функцій

В якості основних моментів, на які варто звернути увагу тому, хто збирається користуватися цим шаблоном, виступають наступні позиції: -Надано необмежену кількість квітів для фону, посилань, меню і іншого; -У наборі є 20 різних шрифтів; -Є бічна панель, куди легко пристосувати віджети; -Можна використовувати три макета для різних комбінацій розподілу елементів на сторінці; -Є набір соціальних іконок; -Проект готовий до перекладу; -Виконана SEO оптимізація шаблону. Нескладно здогадатися, що даний проект оснащений усіма необхідними налаштуваннями і доповненнями, так що спочатку вже можна отримати готовий до повномасштабної роботи сайт. А тому шаблон сайту про тварин, такого рівня, використовувати більш ніж доцільно.

Перспективний майданчик

Незалежно від обраної тематики, створити сайт тварин, за допомогою цього шаблону, вдасться дуже просто. Будуть це замітки про конкретний вид, або загальний опис про тваринний світ, можливо навіть замітки мисливця – значення не має. Варто лише зазначити, що будь-який варіант буде відмінно обіграний, завдяки потужному функціоналу.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *