Photolite – універсальний шаблон для фото

Спочатку розробник задає основну тематику для створення фото сайтів, портфоліо та інших творчих ресурсів.
Але в той же момент, даний шаблон є універсалом, адже він підходить для використання в бізнесі, корпоративних сайтів, промислових, а також для офіційних сторінок ресторанів та іншого.

Про шаблон

Як би там не було, в першу чергу ми будемо розглядати такі ось wordpress шаблони портфоліо, саме як ресурси для фотографії. Варто відзначити, що функціонально шаблон дуже добре підготовлений, так що створитиунікальний ресурс буде досить просто, головне підібрати гарні зображення.

Можливості шаблону

Використовуючи цей продукт для розробки фото – ресурсу, можна буде скористатися рядом опцій, які виглядають наступним чином: -На головній сторінці (безпосередньо у слайдера), можна закріплювати 4 записи; -Вбудований слайдер; -Соціальні іконки підтримуються; -Є відмінна галерея для фото; -Настроювач дозволяє повністю управляти квітами, фоном, заголовком і багатьом іншим. Як і завжди, можна користуватися віджетами для повноцінної комплектації сторінок, а включаючи той факт, що перед нами кросбраузерності ресурс, з підтримкою мобільних платформ, виходить, що працювати з ним взагалі буде просто, до того ж не тільки для самого розробника. Так що wordpress портфоліо такого рівня, вже точно сподобається всім.
Краса виконання

Вже з самого початку цей шаблон може порадувати своїм виглядом, навіть якщо сильно нічого не змінювати. Проте, настройки дозволяють все коригувати і видавати в бажаному для користувача вигляді. Так що сайт портфоліо wordpress на основі цього шаблон – правильний вибір, який відкриває всі шанси на розробку дійсно красивого і дуже цікавого в плані подачі інформації ресурсу.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *