Плагіни WordPress для створення контактних форм

Ви шукаєте спосіб підвищити рентабельність вашої компанії? Або хочете отримати лідируючі позиції для сайту своєї компанії в списках видачі пошукових систем? Є багато способів реалізувати зазначені цілі і контактні форми – це інструмент, який полегшує цей процес.
За допомогою створення форм контактів ви можете:
-Отримувати відгуки від клієнтів.
-Отримувати питання від потенційних клієнтів про ваші продукти і послуги.
-Дізнатися потреби своїх клієнтів.
-І багато іншого.
Плагіни для WordPress дозволяють налаштувати контактну форму одним натисканням кнопки протягом декількох секунд. Представлені нижче плагіни широко використовуються членами спільноти WordPress і отримали відмінні відгуки від користувачів.


WordPress плагін – Ninja Forms

Це ідеальний інструмент для створення контактних форм на WordPress. Плагін відмінно підходить для новачків і не вимагає знань кодування. Досвідченим же розробника структура Ninja Forms допоможе додати spam-фільтри, нові поля і списки, що випадають.
З його допомогою ви зможете керувати, редагувати і експортувати дані користувачів. Аналогічним чином ви можете експортувати і імпортувати форми та будь-які поля. І все це доступно з безкоштовною версією плагіна!
Головні особливості:
-Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
-Необмежена кількість форм, полів і листів, які можна використовувати.
-Сумісний з безліччю розширень і надбудов, таких як: PayPal express, stripe і т.д.
-Повна мобільна адаптивність.
-Доступні оновлення.
Ціна: Безкоштовно.

Контакні форми з плагіном Gravity Forms

Цей плагін дозволяє легко і швидко настроювати складні й потужні контактні форми. З його допомогою ви можете створювати розширені форми для веб-сайту на WordPress і легко зберігати всю інформацію щодо відправки в своїй базі даних.
Аналогічним чином, ви можете створювати багатосторінкові форми, обмежувати кількість записів, а також вказувати період, в який ви хочете, щоб форма була доступна користувачам.
Головні особливості:
-Можливо налаштувати умовну логіку.
-Інтерфейс з функцією drag-and-drop.
-Повністю настроюється.
-Інтеграція зі службами: Aweber, Paypal, Stripe, Freshbooks і т.д.
-Проста настройка повідомлень по електронній пошті.
Ціна: $ 59.


Framestr – плагін для WordPress

Плагін Framestr дозволяє підприємствам охоплювати і розвивати нові можливості, завдяки інтерактивним формам, а також можливості управляти робочими процесами.
Він також має фантастичну функцію, що дозволяє збирати потенційних клієнтів для вашої маркетингової команди. Крім цього, з цим плагіном ви зможете розміщувати контактні форми на бічній панелі через віджет, який автоматично оптимізує CSS-форму, щоб вона відмінно виглядала на вашій сторінці.
Головні особливості:
-Простий користувальницький інтерфейс з функцією drag-and-drop.
-100 підготовлених шаблонів, включаючи контактні форми, форми для опитування задоволеності клієнтів і т.д.
-Розширені функції, включаючи умовну логіку, завантаження файлів й перевірку достовірності електронної пошти (Powered by Mailgun).
-Є доступ до всього облікового запису Framestr в WordPress.
-Інтеграція зі сторонніми сервісами, такими як: Slack, MailChimp, Google Analytics, Zendesk і т.д.
Ціна: від $ 9 / міс.

Плагін контакної форми Formstack

З цим плагіном WordPress ви зможете швидко додати на сайт або блог форми контактів, форми запрошень, форми оплати і т.д. Його інтерфейс з функцією drag-and-drop дозволяє з легкістю створювати власні онлайн-форми за лічені секунди. Крім цього, ви зможете імпортувати і експортувати всі дані користувачів в різних форматах, таких як: CSV, Word і PDF.
Головні особливості:
-Широкий вибір рішень для різних галузей.
-Інтеграція зі 40+ додатками і API-інтерфейсами.
-100 готових до використання шаблонів.
-Легко настроюється.
-Можливо додати умовну логіку.
У той час як Formstack є одним з більш дорогих форм-плагінів, він вважається найнадійнішим на ринку і дозволяє автоматизувати документообіг.
Ціна: $ 39 / міс.


Інтегрований плагін Jetpack на WordPress

Інтегрований плагін Jetpack на WordPress

Хоча цей плагін має обмежені можливості, але він відмінно підходить для невеликих підприємств з простими потребами. Jetpack виділяється тільки однією перевагою серед інших плагінів контактних форм це наявність знайомого інтерфейсу для роботи, оскільки він інтегрований з WordPress.
Головні особливості:
-Можливість додавати контактну форму на будь-яку сторінку.
-Зрозуміле налаштування повідомлень по електронній пошті.
-Дозволяє залучити користувачів і збільшити трафік.
-Доступна функція перевірки кожної форми від спаму з використанням плагіна Akismet.
-Настроюється кнопка відправки.
Ціна: Безкоштовно.

Висновок

Контактна форма – відмінний інструмент для ведення бізнесу. З його допомогою ви можете легко спілкуватися з відвідувачами вашого сайту і не тільки. У зв’язку з цим, багато компаній зараз готові вкладати в цей інструмент величезні кошти.
У контактних формах також передбачені прості функції plug-n-play, які зазвичай настроюються, використовуючи прості форми HTML. Наприклад, побудова умовної логіки, перенаправлення користувача після заповнення форми або інтеграція з популярними інструментами, включаючи Mailchimp або Salesforce.
У цьому пості представлений топ-плагінів контактних форм для WordPress, який формувався з урахуванням їх популярності, доступних функцій, оновлень і відгуків користувачів WordPress. Це найкраща добірка, здатна забезпечити зростання вашого бізнесу.
Якщо ви власник бізнесу, але до сих пір не маєте онлайн-сторінки, тоді використовуйте теми WordPress для створення сайту. Компанія TemplateMonster готова запропонувати своїм клієнтам шаблони на всілякі тематики, за допомогою яких можна швидко і без залучення додаткової допомоги фахівців запустити веб-сайт. ТМ вже більше 15 років допомагає користувачам вирішити питання про те, як створити сайт без знання основ програмування і веб-дизайну. Все вже зроблено за вас і для вас!

Авто Олег Волощук Сайт Українські мотиви в блогосфері

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *