Red Dead Redemption 2

red deadRed Dead Redemption 2
Дата виходу: 26 жовтня 2018
Жанр: Шутер від першої / третьої особи
Розробник: Rockstar
Видавець: Rockstar
Ігровий движок: Rockstar Advanced Game Engine
Платформи: PS4, Xbox One
Режими гри: Однокористувальницький, розрахований на багато користувачів

Розробники з Rockstar як завжди в своєму стилі, коли вони пообіцяли випустити свою гру восени 2017 року всі ми знали, що її перенесуть і це сталося. Навесні творці випустили кілька скріншотів і перенесли реліз Red Dead Redemption 2 на 2018 рік, а також пообіцяли розповісти про гру влітку і, звичайно ж, Rockstar не були б Rockstar якщо б в кінці літа не випустили б лише тизер, який велів нам чекати 28 вересня .

І ось, нарешті, ми побачили другий офіційний трейлер.

На щастя дату виходу не перенесли і вона офіційно підтверджена. По правді кажучи, новий трейлер RDR 2 вражає і неможливо зрозуміти тих, хто скаржиться на графіку адже візуально гра виглядає чудово. З одного боку нічого революційного, але з огляду на масштаб ігор від Rockstar, графіка все-таки планкою вище, а лицьова анімація поліпшена ще як.З огляду на, що минула частина гри запам’яталася більш драматичним сюжетом, ніж фанати Rockstar звикли бачити в іграх GTA, то слід припустити, що сиквел продовжує традицію, а новий трейлер – це лише підтверджує і нагадує про гангстерських фільмах Скарсезе. Але, як і належить в серії Red Dead, тут не мало відсилань до класичних фільмів жанру вестерн.
Новий головний герой і зовсім не герой. Артур Морган є членом банди Ван Дер Лінд – це та сама злочинне угруповання, в якій одного разу складався протагоніст попередньої гри Джон Марстон. Хоч гра і є приквелом, ми раді тому факту, що Rockstar ввели нового героя.

Природно ми ще побачимо Марстона і нас чекатиме чимало інтригуючих зустрічей і діалогів, особливо якщо ви пам’ятаєте розповіді про минуле Джона. Але все-таки не хотілося б знову грати за нього, враховуючи, що нам відомі обставини його загибелі, в той час як ніхто не знає, чим закінчиться історія Моргана.

Ми не думаємо, що в грі буде декілька іграбельних персонажів, як це було в GTA 5, але ми можемо помилятися. Однак трейлер натякає на те, що дане шоу належить тільки Моргану, а недавно опубліковане опис гри – це лише підтверджує.