Tromax – WordPress шаблон для торгівлі

Tromax – багатоцільовий WordPress шаблон для торгівлі в мережі

Можливості

Даний шаблон розробник відносить до універсальних, але з ухилом до ведення бізнесу в мережі, а точніше – продажів. Для їх здійснення, в функціоналі розробки продумано все, що може стати в нагоді користувачеві, а якщо брати в цілому, то це досить простий і нехитрий в налаштуваннях ресурс. Створити інтернет магазин на WordpPress за допомогою цього шаблону буде просто, адже він підтримує розширення для повноцінної організації роботи комерційного проекту. Упор в ньому зроблений на організацію швидкого завантаження сторінок, легкої навігації по сайту, а також коригування основних елементів ресурсу без особливих зусиль. Щоб краще розібратися в тому, наскільки хороший цей шаблон, трохи ближче розглянемо його функціональні особливості.

Наповнення шаблону Tromax

Як і згадувалося раніше, даний продукт буде показувати відмінні результати за швидкістю роботи, над цим його творець добре потрудився. Для настройки колірних стилів, можна використовувати кілька запропонованих тем, ну а доповниться особливість дизайну ще і примітними ефектами, які досить рідко зустрічаються на сайтах взагалі. Проект спрощений в плані своєї структури, однак він має все необхідне, щоб кожен з відвідувачів мав можливість легко і швидко орієнтуватися, знаходити потрібний товар і в самому зручному форматі купувати його.
Не можна не звернути увагу на такі особливості цього шаблону, як:
-Підтримка WooCommerce, що надає найширші можливості по організації роботи інтернет магазину;
-Підтримка користувальницьких віджетів;
-Підтримка користувальницьких шрифтів;
-Кілька варіантів оформлення для сайту;
-Підтримка соціальних закладок.
Цей шаблон магазину wordpress відмінно оптимізований для роботи з основним розширенням, яке дозволяє здійснювати обслуговування покупців, а також надавати для них цілий ряд зручних форм, навігацію і все інше. З таким інструментом, впровадженим в шаблон, будь-який бажаючий зможе здійснювати продажу, сміливо вести бізнес і заробляти на своїй справі в мережі.

Оптимальний варіант

Прості у виконанні шаблони, але при цьому володіють оптимальним функціоналом, дають можливість зберігати високу швидкість роботи сайту, і при цьому вони залишаються настільки ж зручними у використанні, як і більш ефектні представники цієї галузі. Даний шаблон інтернет магазину wordpress може використовуватися і в дещо інших напрямках, припустимо, з нього можна зробити портфоліо, також з можливістю продажу своїх робіт. Але як би там не було, розробник в будь-якому випадку передбачав свій продукт як інструмент для продажу в мережі.

      

Якщо Вам сподобалась публікація, поділіться нею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *